loader

ZARZĄD

unknown person

Filip Łukaszewski

black bar
Prezes zarządu

Członek zarządu w spółkach marketingowych i informatycznych. Doświadczenie zawodowe zdobywał w podmiotach takich jak Polskie Radio. Odpowiedzialny za nadzór, finanse, pozyskiwanie zespołów deweloperskich, dystrybucję i marketing gier. Absolwent komunikacji i PR w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Pasjonat branży gamingowej i marketingu.

RADA NADZORCZA

unknown person

Krzysztof Markowski

black bar
Przewodniczący rady nadzorczej 

Absolwent politologii na Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. Giedroycia w Warszawie. Od 1995 r. związany jest z branżą reklamową. Pan Krzysztof Markowski zdobywał doświadczenie w kilku wydawnictwach, przykładowo takim jak Agora S.A., w którym zarządzał kilkunastoosobowym działem reklamy. Od 2011 r. jest właścicielem agencji reklamowej, która działa w branży digital i OOH (ang. outdoor advertising, reklama zewnętrzna).

unknown person

Tomasz Stefan Stajszczak

black bar
Członek rady nadzorczej 

Doktor nauk humanistycznych ze specjalizacją w języku angielskim i translatoryce. Aktywnie działa jako tłumacz i copywriter m.in. w branży gamedev. Od 2016 r. Pan Tomasz Stajszczak współpracuje ze spółkami należącymi do Grupy Kapitałowej PlayWay.

unknown person

Grzegorz Arkadiusz Czarnecki

black bar
Członek rady nadzorczej 

Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, na kierunku ekonomia, na Wydziale Ekonomiczno-Rolniczym. Od 2005 roku prowadzi własną działalność gospodarczą pod nazwą TANIEGRY.PL, w ramach której do jego obowiązków należy m.in.: dobór asortymentu do oferty składającej się z kilku tysięcy gier komputerowych, ustalane polityki cenowej opierającej się na bardzo zróżnicowanej marży, budowanie strategicznych relacji z kluczowymi klientami i dostawcami, budowanie marki oraz wizerunku firmy na rynku i wdrażanie innowacji usprawniających pracę firmy. Obecnie zajmuje stanowisko Prezesa Zarządu w spółce Black Mirror sp. z o.o., a także Członka Rady Nadzorczej w spółkach z Grupy Kapitałowej PlayWay S.A. (znaczącego akcjonariusza Ultimate Games S.A.), Duality S.A. oraz Big Flat Potato S.A.