loader
graj z nami

TY MASZ POMYSŁ?
MY TWORZYMY!

Stworzymy grę zgodną z Twoją wizją i pomysłem. Zaprojektujemy wygląd i rozgrywkę. Udostępnimy Ci zespół bądź wybranych specjalistów. Nawet sportujemy Twoją istniejącą grę na platformy mobilne.

OPOWIEDZ NAM WIĘCEJ
Slider Image
circle
rozwijaj swoją grę

Chcesz wydać
swoją grę?

Masz pomysł na grę, ale potrzebujesz pomocy w dopracowaniu go? A może już ukończyłeś swój projekt i poszukujesz wydawcy? Zapoznaj się z naszą propozycją.

dowiedz się więcej
Slider Image
circle

POGADAJ Z NAMI

Pozwól się poznać! Umów się na rozmowę. Opowiedz nam więcej o swoim projekcie. Niezależnie od stadium pomysłu, chętnie o nim posłuchamy i zapewnimy wsparcie!

Nasza oferta składa się m.in. z usług: projektowania, tworzenia, wydawnictwa oraz portowania gier – w tym z innych platform na urządzenia mobilne oraz pomiędzy systemami Android i iOS. Jeśli Twoim celem było uzyskanie kompleksowej obsługi – to zdecydowanie dobre miejsce!

WYCENA

Wykonanie gry

Abyśmy mogli przedstawić Ci dokładną ofertę na wykonanie Twojej gry, będzie nam potrzebne GDD (Game Design Document).

• Jeśli masz już przygotowane GDD, to świetnie! Daj nam 7 dni na zapoznanie się z nim, a my wrócimy do Ciebie z dokładną wyceną prac.

• Jeśli masz koncept na grę, chcesz go dopracować i ujednolicić z doświadczonym zespołem – to nie problem! Sporządzimy dla Ciebie profesjonalne GDD, w którym zaprojektujemy dla Ciebie rozgrywkę i inne elementy gry. GDD będzie możliwe do wykorzystania przez Ciebie nawet jeśli nie zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami.

Portowanie

Twoja gra już istnieje, ale czujesz, że sprawdzi się również na platformach mobilnych? Pomożemy! Przeniesiemy Twoją grę na Android i/lub iOS, niezależnie na jakiej platformie się wcześniej znajdowała. Potrzebny będzie nam kod źródłowy Twojej gry abyśmy mogli przeprowadzić audyt, a w ciągu 7 dni wrócimy z wyceną.

Team leasing

Lubisz mieć bezpośredni wkład i kontrolę kreatywną nad tworzeniem gry, ale rekrutacja to dla Ciebie coś nowego? Rozumiemy, i na tą sytuację również mamy odpowiedź – udostępnimy Ci zespół doświadczonych developerów, designerów i testerów, o rozmiarze jakiego potrzebujesz, na tyle na ile potrzebujesz!  Wystarczy że przedstawisz swoje wymagania, a My wrócimy w ciągu 7 dni z propozycją. 

HARMONOGRAM PRAC

Wraz z wyceną uzyskasz od nas informację o szacowanym tempie prac. Jeśli spełni ona Twoje oczekiwania, przygotujemy dokładny harmonogram i zakres czynności, jakie przeprowadzimy by zrealizować usługę.

Nie planujemy Cię oczarować i zwodzić – przedstawimy jedynie realistyczne i możliwe do dotrzymania terminy, które zapewnią że dostarczymy usługi najwyższej jakości i bez opóźnień.

Dokładny harmonogram przygotujemy w nie więcej niż 10 dni.

UMOWA

Jeśli wszystko dotąd przebiegło pomyślnie, jedyne co pozostaje to podpisać umowę która ochroni Twoje interesy i przejść do prac!

DZIAŁAMY!

Udało się! Teraz nam pozostaje zrealizować wszystko to, na co się umówiliśmy, a Tobie pozostaje patrzeć i oceniać nasze postępy! Uzyskasz stały kontakt do naszych project managerów, którzy w każdej chwili będą w stanie dokładnie przedstawić status prac nad Twoim projektem. Regularnie będziemy raportowali Ci przebieg prac oraz przesyłali postępy do weryfikacji. Gdy gra powstanie, przeniesiemy na Ciebie pełnię praw autorskich do gry.

A potem? Pozostanie już tylko wydanie gry!

NAPISZ DO NAS

i opowiedz nam o swojej grze lub zapotrzebowaniu!

orange bar

NAPISZ
DO NAS

i opowiedz nam o swojej grze lub zapotrzebowaniu!

orange bar

  Skontaktuj się z nami

  Opowiedz nam czego potrzebujesz, a my przedstawimy naszą ofertę.

  Imię*

  Nazwisko*

  Nr. telefonu

  Email*

  Firma

  Nazwa robocza projektu*

  Opowiedz nam o projekcie*

  Jak możemy pomóc?*

  Jeśli przedstawienie oferty wymaga od nas zapoznania się z materiałami, załącz paczkę w formacie .zip lub .rar zawierającą te materiały. Maksymalny rozmiar załącznika: 20MB. W przypadku gdy rozmiar materiałów przekracza 20MB, w treści wiadomości zamieść link do dysku chmurowego z którego materiały mogą zostać pobrane, a poniżej załącz paczkę zgodną z wymaganiami z jedynie najważniejszymi materiałami.