loader

Stworzyłeś grę?
Pracujesz nad własnym projektem?

1

NAPISZ DO NAS!

Prześlij nam zdjęcia i filmiki z prototypu swojej gry. Jeśli jeszcze nad nim pracujesz,  opis swojego pomysłu również się nada. Im więcej informacji tym lepiej!

2

CZEKAJ NA KONTAKT

Odezwiemy się do Ciebie możliwie jak najszybciej i umówimy się na rozmowę. Podczas calla omówimy Twój pomysł i warunki współpracy. Jeśli propozycja wymaga dopracowania, udzielimy Ci wskazówek i umożliwimy konsultacje z naszym zespołem. Jeśli propozycja będzie dopracowana – możemy przejść do kolejnego etapu!

3

BADAMY POTENCJAŁ

We współpracy z Tobą przygotujemy prototyp gry, zawierający rdzenną mechanikę rozgrywki. Nasz zespół przygotuje dla Ciebie design i potrzebne assety, a także udzieli niezbędnych sugestii. Nagramy wspólnie filmiki reklamowe i zamieścimy grę w sklepie. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić potencjał sprzedażowy gry oraz zbadać sentyment użytkowników.

JESTEŚ GOTÓW OPOWIEDZIEĆ NAM O GRZE?

JESTEŚ GOTÓW
OPOWIEDZIEĆ
NAM O GRZE?

JESTEŚ GOTÓW
OPOWIEDZIEĆ
NAM O GRZE?

4

ZACZYNAMY KAMPANIĘ REKLAMOWĄ

Jeśli osiągniemy pozytywne wyniki, możemy przejść do dokończenia i wydania gry!

A nawet gdyby zainteresowanie graczy nie było wysokie - nadal nie przekreśla to w naszych oczach Ciebie jako dobrego twórcy. Spróbujemy razem z innym prototypem gry!

5

FINALIZUJEMY WARUNKI WSPÓŁPRACY

Jakie są możliwe opcje?

 1. Zapłacimy Ci za dokończenie gry. Wyznaczymy harmonogram, a także przydzielimy do projektu testera, designera oraz lead developera, którzy Ci pomogą ukończyć grę!
  • Otrzymasz 20% od 1 złotówki i 50% zysków po zwrocie kosztów, jakie poniosło UGM podczas dopracowywania projektu i kampanii marketingowej.
 2. Kończysz prace nad grą we własnym zakresie. Nadal masz dostęp do konsultacji z Naszym zespołem. UGM pokryje koszty kampanii reklamowej i wyda grę!
  • Otrzymasz 75% zysków od 1 złotówki.
 3. Kończysz prace nad grą we własnym zakresie, a My angażujemy się jedynie w część procesu, np. porting gry na inną platformę czy dodanie do niej monetyzacji lub reklam.
  • Otrzymasz 20% od 1 złotówki i 60% zysków po zwrocie kosztów, jakie poniosło UGM podczas dopracowywania projektu i kampanii marketingowej.
6

WYDAJEMY GRĘ! 

Gratulacje, dotarłeś do najważniejszego momentu naszej współpracy! Teraz tylko rozsiądź się wygodnie i obserwuj jak Twoja gra zaczyna generować dochód 😉

7

MASZYNA RUSZYŁA

Uruchamiamy działania marketingowe, optymalizujemy kampanie, śledzimy efekty, pozycjonujemy grę i wiele więcej - i niczym z tego nie musisz się przejmować! Pamiętaj punkt 6 - Twoim zadaniem jest już tylko obserwować postępy i weryfikować czy spisujemy się dobrze 😀

GRATULACJE!
WŁAŚNIE
WYDAŁEŚ
SWOJĄ GRĘ

GRATULACJE!
WŁAŚNIE WYDAŁEŚ
SWOJĄ GRĘ

GRATULACJE!
WŁAŚNIE WYDAŁEŚ
SWOJĄ GRĘ

CO ZYSKUJESZ?

ZACHOWANIE
PRAW AUTORSKICH

Uczestnictwo
w podejmowaniu
KLUCZOWYCH DECYZJI,
takich jak terminy promocji

Cykliczne
WYPŁATY zysków
i raporty sprzedaży

JASNE warunki
współpracy

WSPARCIE na
każdym etapie

background

  Wydaj swoją grę z nami!

  Przedstaw nam swój pomysł i razem wprowadzimy Twoją grę na rynek!

  Imię*

  Nazwisko*

  Nr. telefonu

  Email*

  Nazwa robocza projektu*

  Etap prac*

  Przedstaw swoją grę*

  Najbardziej istotne cechy gry*

  Krótki opis głównej mechaniki*

  Krótki opis fabuły (jeśli dotyczy)

  Załącz paczkę z materiałami przedstawiającymi grę w formacie .zip lub .rar. Maksymalny rozmiar załącznika: 20MB. W przypadku gdy rozmiar materiałów przekracza 20MB, w treści wiadomości zamieść link do dysku chmurowego z którego materiały mogą zostać pobrane, a poniżej załącz paczkę zgodną z wymaganiami z jedynie najważniejszymi materiałami.