loader
Q1
Ultimate Games Mobile
16.01.2023
Newsletter Q1 2023
Rok 2023 rozpoczął się pełen oczekiwań i nowych wyzwań. Jak zawsze, nasza determinacja do tworzenia niezapomnianych doświadczeń dla graczy jest niezłomna.
Podczas ostatnich miesięcy 2022 roku skupiliśmy się na zakończeniu naszej najnowszej gry – Danger Gazers na platformy mobilne. Ta gra, która zdobyła pozytywne recenzje na Steam, przechodzi ostatnie etapy testów, aby zapewnić, że dostarczy tę samą niesamowitą jakość na urządzeniach mobilnych.
black bar

OPÓŹNIENIE BYŁO KONIECZNE, ABY UPEWNIĆ SIĘ, ŻE SPEŁNIAMY NASZE WŁASNE WYSOKIE STANDARDY. DOCENIAMY WASZĄ CIERPLIWOŚĆ I JESTEŚMY PEWNI, ŻE WARTO CZEKAĆ NA TĘ GRĘ.

black bar

W ostatnim kwartale 2022 roku, mimo wyzwań, skupiliśmy się na utrzymaniu naszej działalności i poszukiwaniu nowych możliwości. Prowadzimy rozmowy z potencjalnymi partnerami i inwestorami, którzy chcą wspierać naszą misję tworzenia fantastycznych gier. Przed nami wiele możliwości i jesteśmy pełni optymizmu co do tego, co przyniesie przyszłość.

Na początku 2023 roku skupimy się na wprowadzeniu Danger Gazers na platformy mobilne, a także na poszukiwaniu nowych możliwości i partnerstw. Jesteśmy pewni, że przyszłość przyniesie wiele ekscytujących możliwości dla naszej firmy.

Dziękujemy za Wasze nieustające wsparcie! Cieszymy się na kolejny kwartał pełen nadziei i postępów.